O firmie

Misja Tradetech

Naszą Misją jest wspieranie procesów produkcyjnych dla biznesu poprzez wybór i wdrożenie optymalnej technologii laserowej. Oferowane przez nas produkty i usługi dedykowane są głównie szeroko pojętej branży przemysłowej i reklamowej. Oprócz całej gamy znakowarek laserowych, systemów filtrujących oraz niezbędnych akcesoriów uzupełniających dla znakowarek i filtrów oferujemy kompleksowe rozwiązania i wyposażenie IT dla biznesu.

Zespół Tradetech

Nasz zespół tworzą pasjonaci nowoczesnej technologii, reklamy oraz specjaliści z zakresu wdrażania rozwiązań i systemów wspierających pracę przedsiębiorstw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy ekspertami w branży technologii laserowej, reklamowej oraz IT. Nasze doświadczenie budowaliśmy zarówno poprzez współpracę z małymi i średnimi firmami jak i z największymi korporacjami.

Partnerstwo & Consulting

We współpracy z naszymi klientami przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Zależy nam na dokładnym poznaniu specyfiki działalności klienta, rozpoznaniu jego potrzeb technologicznych oraz optymalizacji kosztowej zastosowanej technologii tak aby ostatecznie zaproponować wybór i wdrożenie najbardziej optymalnej technologii i konkretnych urządzeń. Realizowany przez nas proces obsługi nie kończy się na instalacji i szkoleniu z obsługi urządzeń. Przez cały czas pozostajemy do dyspozycji naszych klientów i błyskawicznie reagujemy w przypadku ewentualnych problemów technicznych lub wydajnościowych.

Jeżeli nie jesteś pewien czy nasze produkty i rozwiązania są odpowiednie dla Twojej działalności, koniecznie umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i prezentację oferowanych przez nas urządzeń.

Nasze produkty

Znakowarki Laserowe, systemy filtrujące oraz pełen asortyment części zamiennych i akcesoriów. W naszym asortymencie posiadamy również sprzęt IT. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami. Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone i bezpieczne. Wyróżnia je wysoka jakość i niezawodność ponieważ oferujemy jedynie produkty, które zostały przez nas przetestowane.

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji, a po jej upływie zapewniamy profesjonalny serwis pogwarancyjny, który dla naszych stałych klientów oferowany jest na preferencyjnych warunkach.