Znakowarki Fiber

Markcom-Fiber-SD
Do precyzyjnego znakowania metali i tworzyw sztucznych.

Znakowarki Fiber MOPA

Markcom-Fiber-ST
Do precyzyjnego znakowania metali i tworzyw sztucznych.

Znakowarki CO2

Markcom-CO2-ST
Do precyzyjnego znakowania m.in. tworzyw sztucznych, drewna, papieru, szkła i ceramiki.

Znakowarki UV

Markcom-UV-zabudowa2
Do znakowania m.in. tworzyw sztucznych, drewna, narzędzi medycznych, szkła i ceramiki.

Znakowarki laserowe, to zaawansowane technologiczne urządzenia, przeznaczone do ultraszybkiego znakowania różnorodnych materiałów. Najnowsze laserowe systemy znakujące pozwalają uzyskać oznaczenia charakteryzujące się najwyższą jakością czytelności jak również trwałością na uszkodzenia. Są o wiele wydajniejsze, bardziej niezawodne i tańsze w eksploatacji niż starsze technologie znakowania, tj. znakowanie atramentowe czy mechaniczne.

Trade Tech Sp. z o.o. oferuje niemalże każdą dostępną technologię laserową. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas urządzeń, jesteśmy w stanie dobrać idealny laser do Twoich potrzeb.

  • Jeżeli w głównej mierze chcesz znakować różnego rodzaju metale, oraz w mniejszej części tworzywa sztuczne – Laser Fibrowy będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
  • Do znakowania materiałów organicznych i naturalnych, tj. skóra, papier, szkło, drewno – wybierz Znakowarkę Laserową CO2.
  • W sytuacji w której, potrzebujesz urządzenia do „trudnych” w obróbce laserowej tworzyw sztucznych, zastosowanie w Twojej firmie znajdzie znakowarka laserowa UV.

Aktualnie prawie każdy, wyprodukowany przedmiot posiada fabryczne oznaczenie w postaci loga, daty produkcji, numeru seryjnego czy spersonalizowanego kodu.
Znakowarki laserowe posiadają szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale również w małych warsztatach i biurach agencji reklamowych. Urządzenia te przeznaczone są do precyzyjnej i szybkiej obróbki metali oraz ich stopów, metali rzadkich i szlachetnych, tworzyw sztucznych, materiałów organicznych, papieru, drewna, skóry i szkła. Wszechstronność urządzeń pozwala na obróbkę powierzchniową, wgłębną, oraz cięcie tychże materiałów.

Wysoka wydajność pracy znakowarek laserowych wynika z ich zaawansowanej konstrukcji. Mechanizm galvo, odpowiedzialny za przeniesienie wiązki lasera na obrabiany materiał jest wielokrotnie bardziej wydajny i precyzyjny od tych stosowanych w ploterach laserowych.